Nádherný pražský dům

Renovace zábradlí po 100 letech

  1. Zašlé členité zábradlí potřebovalo novou barvu, ale to by se neobešlo bez předešlého očištění povrchů na ocel bez rzi, která by jinak narušila nový nátěr.
  2. Zákazník potřeboval co nejméně omezit nájemníky a proto musela být zakázka provedena efektivně. Dále se nesmělo poškodit nic kolem.
  3. Na ošetřenou ocel jsme nanesly nový nátěr a dali zábradlí dalších sto let života.
Oyk S4115

Nádherný pražský dům - Renovace zábradlí po 100 letech

Rádi bychom vás provedli fascinujícím příběhem o renovaci nádherného pražského domu a procesu obnovy zábradlí, které po staletích potřebovalo nový dech. Tato jedinečná zakázka nás zavedla do historie a výjimečné architektury, kde jsme se setkali s výzvou obnovit zábradlí, které přežilo sto let.

Odstranění původního nátěru a koroze

Zašlé členité zábradlí potřebovalo novou barvu, ale to by se neobešlo bez předešlého očištění povrchů na ocel bez rzi, která by jinak narušila nový nátěr.

Příprava a následný úklid prostor

Zákazník potřeboval co nejméně omezit nájemníky a proto musela být zakázka provedena efektivně. Dále se nesmělo poškodit nic kolem.

Ochrana proti korozi a finální nátěr

Po důkladné přípravě jsme se pustili do nanášení nového nátěru, což bylo jakýmsi posledním dotykem na cestě k dokončení. Ocel byla ošetřena a nanesl se nový nátěr, který zábradlí nejenom ochránil před korozi, ale také mu poskytl novou, oslnivou tvář. S novým nátěrem a ochranou bylo zábradlí připraveno na další století svého života, zachovávajíc svou krásu a historii pro další generace.

Fotky a videa ze zakázek pískování

Další projekty

2023

Oživení symbolického kamene

Zobrazit projekt
2024

Starý areál opět slouží

Zobrazit projekt
2024

Vydali jsme se do Brna za uměním

Zobrazit projekt

Jsme pravý partner pro Vaši zakázku.

Pojďte se přesvědčit, že naše dlouholeté praktické zkušenosti s tryskáním a pískováním jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu. Společně s vámi budeme pracovat na dosažení optimálních výsledků a splnění Vašich individuálních požadavků.

Kontaktujte nás

Trytech

Člen skupiny Trytech. Vše pro tryskání a pískování na jednom místě.

Zobrazit e-shop

© 2023. Všechna práva vyhrazena.