Naše služby

Váš povrch, náš problém

Naše odborné mobilní tryskání poskytuje efektivní čištění a údržbu různých ocelových prvků, včetně konstrukcí, nádrží, potrubních tras, těžké stavební techniky, ocelových mostů, šasi, disků aut a dalších materiálů.

Tryskáme sodou, pískem, ocelí, drceným sklem, keramickými kuličkami, korundem, ořechovými skořápkami a spoustou dalších abraziv.

  • Ochotný tým se zkušenostmi
  • Dodržujeme termíny a cenu
  • Kompletní zpracování zakázky

Mobilní tryskání a pískování

Specializujeme se na mobilní tryskání a pískování kovů, dále pak kamenných, dřevěných a cihlových prvků. Poskytujeme flexibilní řešení pro efektivní odstranění nátěrů, koroze a jiných nežádoucích vrstev. Získejte nový vzhled s ohledem na kvalitu a ekologii.

Tryskani Pamatek
Kamen Po Otryskani

Parní čištění

Potřebujete se šetrně a zároveň účinně zbavit velmi zašlé hloubkové nečistoty či dokonale vydezinfikovat? Využijte naši službu parního čištění.

Provozovny potravinářského průmyslu, veřejné prostranství, nemocnice, bazény, kámen, keramické obklady, CNC stroje či VZT potrubí se budou blýskat čistotou.

Čištění Auta Karoserie Kol Interiéru Stropnice Plastů
Čištění Ploch Od Lišějníků Střech Chodníků Betonu
Zavod Zpracovani Jidla
Čištění Sudů

Lakování a impregnace

Součástí našich služeb je lakování a impregnace savých povrchů. Nabízíme nejenom účinnou ochranu povrchu před okolními vlivy ale také hloubkové zpevnění materiálu.

Lakování konstrukce haly do červena
Nadrz Po Otryskani a Lakovani
Vyskova Budova Tryskani
Lakování konstrukce haly

Metalizace/Zinkování

Metalizace poskytuje nejen protikorozní ochranu, ale také propůjčuje vašim kovovým povrchům nový vzhled, odolnost a dlouhou životnost.

Lakování konstrukce
Nadrz Po Otryskani a Lakovani
Vyskova Budova Tryskani
Lakování konstrukce haly

Jsme pravý partner pro Vaši zakázku.

Pojďte se přesvědčit, že naše dlouholeté praktické zkušenosti s tryskáním a pískováním jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu. Společně s vámi budeme pracovat na dosažení optimálních výsledků a splnění Vašich individuálních požadavků.

Kontaktujte nás

Trytech

Člen skupiny Trytech. Vše pro tryskání a pískování na jednom místě.

Zobrazit e-shop

© 2023. Všechna práva vyhrazena.