Profesionální lakování a impregnace

Prodlužujeme životnost, posilujeme odolnost

Lakování a impregnace s láskou ke každému detailu. Ochráníme Vaše povrchy a dodáme jim nový život

  • Kvalitní lakování a bezpečná impregnace
  • Účinná ochrana povrchu a hloubkové zpěvnění materiálu
  • Používáme kvalitní a zdravotně nezávadné přípravky
Lakování konstrukce haly do červena
Nadrz Po Otryskani a Lakovani
Vyskova Budova Tryskani
Lakování konstrukce haly

Lakování

Součástí našich služeb je mokré lakování, které se využívá pro dlouhodobou ochranu nejrůznějších materiálů. Výhodou mokrého lakování je možnost nanášet barvy na takřka neomezeně velké díly a na výběr je z mnoha odstínů a barev. Aplikujeme barvy dvěma způsoby:

Vzduchová stříkací pistole

Klasické vzduchové pistole využíváme převážně pro lakování členitých dílů jako jsou brány a jiné. Při tlaku od 1 – 6 bar lze nanášet jak klasické barvy podle vzorů RAL, tak barvy s lesklým odstínem (metalíza). Výhodou je rychlá aplikace a přesnost přenosu barvy.

Vysokotlaké stříkací zařízení STORCH

Efektivní nanášení vysokotlakým zařízení STORCH, které je ideální při velkoobjemových zakázkách. Díky vysokému tlaku až 250 bar lze nanášet silné vrstvy během krátké doby. Rychlá a účinná aplikace s tímto zařízením umožňuje snížit náklady na minimum a cena bývá velmi příznivá.

Impregnace savých povrchů

Po otryskání cihlových, kamenných ale také betonových ploch je povrch velmi náchylný na opětovné znečištění. Našim zákazníkům nabízíme nejenom účinnou ochranu povrchu před okolními vlivy ale také hloubkové zpevnění materiálu. Impregnujeme kámen (pískovec, vápenec, opuku, břidlici, žulu, mramor a jiné), cihlové plochy, betonové plochy a omítky.

Hloubkové zpevnění materiálu

V některých případech jsou materiály velmi nestálé a snadno degradují. Jedná se převážně o cihlové a kamenné plochy, které jsou velmi nasákavé a jejich vnitřní struktura je pórovitá. Tyto póry snadno vyplní speciální penetrace, která se po vyschnutí mění s kapalného do pevného skupenství a spojí materiál mezi sebou. Prodlouží se tak životnost materiálu jako celku a to až několikanásobně. Další výhodou penetrace je, že výrazně omezuje výkvětu solí.

Dlouhodobá ochrana povrchu

Pro dlouhou životnost savým materiálů nabízíme impregnaci bezbarvými hydrofobizačními přípravky, většinou na benzenové bázi. Impregnační nátěr slouží jako izolační vrstva, která chrání materiály proti průniku vodě. Navíc povrch neuzavře a může tzv. „dýchat“. Možností je také aplikovat impregnaci s mokrým – zvýrazňujícím efektem.

Časté dotazy

Co zákazníci chtějí vědět o lakování a impregnaci

Jak připravit povrch před lakováním?

Odbourání veškerého starého nátěru a rzi. Např. mechanické otryskání nebo chemické odbourání může být použito pro odstranění nečistot a přípravu povrchu.

Jaký typ barvy je nejlepší pro otryskané konstrukce pistolí?

Epoxidové nebo polyuretanové barvy jsou obvykle doporučovány pro jejich vysokou odolnost a schopnost odolávat mechanickému opotřebení.

Jak garantujeme bezchybný vzhled bez kapek a stékání barvy?

Naši profesionálové dbají na správnou viskozitu barvy a dodržují postup stříkání v několika vrstvách, což zajišťuje hladký a rovnoměrný výsledek.

Jak zabráníme tvorbě koroze po lakování vašich konstrukcí?

Naše nabídka zahrnuje kvalitní nátěrové materiály s vynikajícími ochrannými vlastnostmi a důkladnou přípravu povrchu.

Je v naší nabídce i podkladový nátěr pro extra ochranu?

Podkladový nátěr může být součástí naší nabídky, zajišťující zlepšenou přilnavost a ochranu povrchu podle konkrétních požadavků.

Můžeme vám poskytnout službu lakování otryskaných konstrukcí přímo u vás?

Ano, naše mobilní služby zahrnují lakování otryskaných konstrukcí s veškerým potřebným vybavením přímo u vás nebo v místě, které vyhovuje vám.

Jsme pravý partner pro Vaši zakázku.

Pojďte se přesvědčit, že naše dlouholeté praktické zkušenosti s tryskáním a pískováním jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu. Společně s vámi budeme pracovat na dosažení optimálních výsledků a splnění Vašich individuálních požadavků.

Kontaktujte nás

Trytech

Člen skupiny Trytech. Vše pro tryskání a pískování na jednom místě.

Zobrazit e-shop

© 2023. Všechna práva vyhrazena.